PL YT FB
flowers flowers 2 3

УЛЬТРАСОНОГРАФІЧНА ДІАГНОСТИКА

 

Ультрасонографічне обстеження (УСГ) – це неінвазивний метод оцінки поперечного зрізу досліджуваного об’єкта в реальному часі.

У цьому методі використовується явище заломлення, відбивання і поглинання ультразвукових хвиль під час проходження через межу розділу середовищ з різними хвильовими опорами, що дозволяє здійснити оцінку розміру, форми та структури досліджуваного органу.Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр ультразвукових досліджень з використанням ультразвукових апаратів останнього покоління від світового лідера у виробництві цього виду обладнання – General Electric. Медичний центр «Medfemina» проводить усі тести на обладнанні Voluson E8 BT18 2D/3D/4D. У межах ультразвукового обстеження, за допомогою апаратів Voluson E8, виконується також візуалізація судинного потоку та панорамна томографія XTD-View.

Пропонуємо:

Гінекологічне УЗД – дозволяє оцінити структури та органи малого тазу (матки, маткових труб та яєчників, сечового міхура, товстої кишки). Таке обстеження може проводитись із застосуванням трансабдомінального датчика. При цьому вимагається наповнення рідиною сечового міхура, а якщо це неможливо – головки вагінального ендолюмінального датчика.
Гінекологічне УЗД слід проводити не рідше, ніж один раз на рік.

Акушерське УЗД – дозволяє підтвердити вагітність, візуалізувати та локалізувати ембріон, оцінити ріст та розвиток плоду, оцінити правильність розвитку його органів та анатомічних структур. Таке обстеження дає змогу виявити можливі вади та аномалії розвитку плоду, а також оцінити його загальний стан. Обстеження може проводитись із застосуванням трансабдомінального та вагінального датчика. У випадку вагітних жінок, під час використання трансабдомінального датчика, немає необхідності наповнення сечового міхура.
Відповідно до рекомендацій Польського гінекологічного товариства (PTG), Міжнародного товариства ультрасонографії в гінекології та акушерстві (ISUOG) та Фонду медицини плоду (FMF), УСГ-обстеження під час вагітності (незалежно від того, чи пацієнтка належить до групи підвищеного ризику та має показання до пренатальної діагностики), повинно проводитися щонайменше 3 рази:

  • між 11 та 14 тижнем вагітності
  • між 18 та 26 тижнем вагітності
  • після 30 тижня вагітності