PL YT FB
flowers flowers 2 3

Ультразвукова діагностика (УЗД)

Ультразвукова діагностика (УЗД) – неінвазійний метод обстеження, суть якого полягає на оцінюванні поточного стану тканин і органів в даний момент (момент обстеження).

Принцип дії цього методу полягає в передачі високочастотних звукових імпульсів в тіло пацієнта; проведення ультразвукових хвиль і їх відбиття, котре відбувається на межі структур з різною густиною, тим самим створюючи можливість оцінити їх розмір, форму і будову органів, що обстежуються.

Нашим пацієнтам ми пропонуємо повний панель обстежень ультрасонографічних при використанню найновіших апаратів УЗД (від лідера продукції цього типу обладнання – фірми General Electric). Medfemina реалізує всі УЗД-обстеження на апаратах Voluson E8 BT18 2D/3D/4D. Під час УЗД- обстежень апарати Voluson E8 можна також оцінити переміщення крові в судинах і панорамні зображення XTD-View.

Пропонуємо:

 

УЗД- обстеження в гінекології дозволяє оцінити структури і органи малого тазу (матки, маткових труб, сечового міхура, товстого кишечника). Це обстеження можна провести: трансабдомінально тільки при повному сечовому міхурі або трансвагінльно при пустому сечовому міхурі.

Гінекологічне ультрасонографічне обстеження  потрібно проводити не рідше, ніж раз на рік.

 

Використання УЗД в акушерстві дозволяє підтвердити наявність вагітності, побачити де вона знаходиться (в порожнині матки чи поза нею), оцінити ріст і розвиток ембріона/плода, будову його органів і систем. Поза тим дозволяє діагнозувати вади та аномалії розвитку і перевіряти його розвиток на різних етапах вагітності. Обстеження можна проводити як трансабдомінально, так і трансвагінально. Трансабдомінальне обстеження вагітної виконується при пустому сечовому міхурі.

Згідно з рекомендаціями Польського Товариства Гінекологів (PTG), Міжнародного Товариства Ультрасонографії в Гінекології і Акушерстві (ISUOG) і Фонду Медицини Плода (FMF), УЗД- обстеження під час вагітності (незалежно від того чи пацієнтка належить до групи ризику і має додаткові показання до пренатальної діагностики) має бути проведене що найменше 3 рази:

  • в 11-14 тижні вагітності
  • в 18-26 тижні вагітності
  • в 30 тижні вагітності