PL YT FB
flowers flowers 2 3

Наші ультразвукові апарати

Вже в 2011 році Центр був оснащений ультразвуковими апаратами VOLUSON E6 від компанії GE. Ультразвуковий апарат нпйкращого класу – це абетка роботи гінеколога-акушера. Тільки найкраще технічно можлива якість ультразвукової візуалізації дозволяє на 100% використати потенціал знань нашої медичної команди і є незамінним елементом для постановки точного діагнозу та здійснення правильного лікування.

На початку 2018 року, після семи років роботи, Центр здоров’я «Медфеміна» замінив усі апарати ультразвуку на модель Voluson E8 BT18. На момент заміни Volusony E8 BT18 – це найсучасніші ультразвукові апарати для гінекологічної та акушерської діагностики у світі та єдині з такою конфігурацією у Вроцлаві.  Важливо також, що всі наші офіси оснащені однією моделлю апарату GE Voluson E8. Це означає, що незалежно від того, до якого лікаря чи кабінету звертаються наші пацієнти, вони можуть бути впевнені, що УЗД завжди буде проводитися за допомогою апарату найвищого світового класу. Усі апарати мають функцію HD Live для зйомки найефективніших фотографій та відеозаписів у технології 3D/4D. За бажанням наших пацієнтів, відео та фотографії можна скопіювати на DVD-диск або флешку або безпосередньо з апарату надіслати електронною поштою.

Для наших найчутливіших пацієнток та найменших пацієнтів (ультразвукове дослідження новонароджених) ми пропонуємо можливість нагрівання гелю для ультразвукового дослідження в спеціальному нагрівачі. Для ультразвукових обстежень новонароджених нагрівання гелю – це стандарт. У випадку з дорослими пацієнтками, повідомте про свою особливу чутливість акушеркам на стійці реєстрації перед тим, як увійти в кабінет.

Ви можете побачити технічні можливості наших нових апаратів у галереї нижче.