PL YT FB
flowers flowers 2 3

УЗД 4 D

4D-ультразвукова діагностика – це реконструкція чотиривимірного зображення в режимі реального часу, яке дозволяє спостерігати за рухами тіла плоду, його диханням, серцебиттям та мімікою.

Отримання об’ємного зображення плоду в русі вигляді картинки на екрані монітора дозволяє батькам встановити перший контакт з ненародженою дитиною. 4D-візуалізація для акушера є інструментом який дозволяє більш точно оцінити морфологію плоду, а іноді виявити деякі аномалії або незначні патології розвитку, які не завжди помітні під час 2D-дослідження й дуже важливі для діагностики та лікування хромосомних та генетичних відхилень.
4D-УЗД належить до найбільш «видовищних» акушерських обстежень, під час яких батьки можуть побачити посмішку свого малюка в період його ембріонального розвитку. У зв’язку з великими емоціями, які завжди супроводжують такі обстеження, ми записуємо для батьків перебіг дослідження на цифровий носій (DVD), щоб вони могли насолоджуватися першими фотографіями своєї дитини також після повернення додому.