PL YT FB
flowers flowers 2 3

Медобладнання

Медичний центр „Мedfemina’’ з самого початку свого існування був лідером в сфері медичного обладнання і технічного оснащення.

Апарати УЗД

Вже в 2011 році наш медцентр був оснащений найновішими апаратами УЗД VOLUSON E6. Відомо, що в сучасному світі, ультрасонографічні апарати є основою для роботи акушер-гінеколога. Тільки техніка найвижчого класу дозволяє використати 100% потенціалу нашої команди лікарів, що в свою чергу дає можливість поставити правильний діагноз і розпочати відповідне лікування.

На початку 2018 року, по 7 роках діяльності, в Медичному центрі Medfemina всі апарати УЗД замінено на найновішу в світі версію УЗД VOLUSON E8 BT18. В той момент, це були найкращі і найсучасніші апарати для акушерсько-гінекологічної діагностики в світі і єдині у Вроцлаві (станом на 03.2018). Важливе значення має факт, що всі наші кабінети мають ту саму модель апарату, що нівелює різницю до якого кабінету і до якого лікаря пацієнтка потрапить, а пацієнтки можуть впевнені, УЗД-обстеження буде виконано на апаратах найвищого класу. Додатково, всі ультрасонографи мають функцію HD Live, яка використовується до виконання технікою 3D/4D фотографій і фільмів, які за бажанням пацієнтки, можна скопіювати на диск DVD чи флешку або безпосередньо з апарату переслати на електронну пошту.

Для найбільш вразливих пацієнток і наших найменших пацієнтів (УЗД обстеження немовлят) пропонуємо можливість нагрівання гелю, що використовується під час обстеження, в спеціальному апараті,. В ситуації обстеження немовлят (УЗД кульшових суглобів) підігрівання гелю – це стандарт. В ситуації дорослих пацієнток, просимо Вас повідомити про таку потребу акушеркам безпосередньо перед візитом у лікаря.

З технічними можливостями наших УЗД-апаратів можна познайомитися в галереї нижче.

 

Гінекологічні дзеркала та інше одноразове обладнання, стерилізація багаторазового обладнання

Скрізь, де тільки це можливо, ми використовуємо одноразові стерильні дзеркала та інструментів. Також в наявності є гінекологічні дзеркала розміру XXS для найбільш чутливих пацієнток і для дівчаток.

В ситуації використання багаторазових інструментів – стерилізуємо їх в нашій стерилізаційній. За якістю процесу слідкують акушерки, котрі контролюють процес за допомогою спеціальних хімічних і біологічних тестів. Стерилізаційна підлягає регулярному контролю якості процесу стерилізації раз на квартал (контролюючий орган – Вроцлавський відділ Санстанції.)

Відеокольпоскоп

На стані центру Medfemina є також відеокольпоскоп. Відеокольпоскоп – це вид медичного обладнання, що дозволяє виконувати кольпоскопію (обстеження, котре допомагає викрити рак шийки матки на ранньому етапі) в амбулаторійних умовах. Зображення записані на відеокольпоскопі, за допомогою спеціальної програми, пересилаються на комп’ютер, де лікар остаточно їх оцінює і встановлює діагноз. По виконанню обстеження пацієнтка отримує рапорт обстеження з кольоровими фотографіями.

Апарати КТГ

Оснащення медичного Центру Medfemina доповнюють два, високого класу, апарати КТГ (кардіотокографія), за допомогою котрих оцінюється серцебиття плоду в останньому триместрі вагітності. Обстеження проходить в затишному кабінеті перед або по візиті. Виконують його акушерки, а результат оцінює лікар.

Приміщення Медичного Центру Medfemina

Запрошуємо до Медичного Центру Мedfemina – твій гінеколог у Вроцлаві.

Для наших пацієнток і їх близьких є доступний комфортний зал очікування, обладнаний в 2 телевізори. За бажанням гостей, ми готуємо каву з експресу. Усі кабінети і зал очікування оснащенні кондиціонерами. Для наших пацієнток, доступні також найбільш популярні журнали для жінок, а також доступ до мережі wi-fi. Кожен кабінет має спеціальне приміщення для гігієни оснащене в біде, з котрого можна скористатися перед чи після візиту. Лікарське обстеження відбувається на спеціальних гінекологічних кріслах з електричним управлінням, що полегшує цілий процес пацієнткам з обмеженими можливостями.