PL YT FB
flowers flowers 2 3

Panie doktorze mam nietypowe pytanie …

W naszej pracy nie ma trudnych pytań, ale niektóre są szczególne, bo przypominają nam, że życie składa się także z przyjemności 😊

Niedawno zgłosiła się do nas 👩‍⚕️ pacjentka w wieku 80+, która poprosiła o rutynowe badania kontrolne. Nie zgłaszała przy tym żadnych niepokojących objawów, samo badanie – też nic nadzwyczajnego. Zdrowa! Tylko pozazdrościć 👌. Widać było jednak, że jest jeszcze jakaś sprawa, lecz nie może się przemóc. Dopiero pod koniec wizyty wyjawiła, czym tak naprawdę się martwi.

📖 Panie doktorze, czy ja mogę mieć orgazm?

Zaskoczony doktor 👉 podjął kwestię z pełnym profesjonalizmem i przeprowadził krótki wywiad. Skąd się wzięło takie pytanie? Czy Pacjentka ma jakieś złe doświadczenia? Czy czegoś się obawia?

📖 Panie doktorze, mam już swoje lata, ale moje serce,, które też nie jest już w najlepszej formie, zdaje się o tym nie wiedzieć i ciągle czuje się młode. Zdarza mi się przeżywać orgazmy, a wtedy ono bije jak szalone i bardzo mnie to niepokoi. No więc, czy mi te orgazmy nie szkodzą i czy w tym wieku można je mieć?

👨‍⚕️ Można proszę Pani.

Czy do tak pięknej historii potrzebny jest jeszcze jakiś morał? 😊 Kobiety zasługują na ❤️ komfort i satysfakcję w każdym wieku i w każdym wieku mogą uprawiać seks, jeśli tylko tego pragną.
A jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub problemy, jesteśmy właśnie od tego, aby pomagać także w tego rodzaju intymnych sprawach.

Drogie Panie, jeśli Was coś niepokoi, zawsze możecie poradzić się lekarza, który pomoże dobrać leki wspomagające, czasami wykona operację, a czasami po prostu szczerze i otwarcie z Wami porozmawia. Zapraszamy! 🌺